Početna strana | Mapa sajta | Kontakt | Studentski servisi | Webmail English

Fakultet organizacionih nauka

Početna strana > Raspored konsultacija

Raspored konsultacija

Raspored konsultacija

Nastavnici

Prezime i ime Vreme konsultacija Prostorija
Aničić dr Nenad Četvrtak 16:00-18:00 (obavezno najava mejlom) 503
Babarogić dr Slađan Ponedeljak 12:00-14:00 18
Barać dr DušanSreda 16:00-18:00303a
Barjaktarović Rakočević dr SlađanaČetvrtak 16:00-18:00311b
Benković dr SlađanaPonedeljak 16:00-18:00218
Bogdanović dr ZoricaSreda 16:00-18:00303a
Bogojević-Arsić dr VesnaSreda 15:00-17:00206
Bulajić dr Milica Utorak 16:00-18:00 319
Vasiljević dr DraganSreda 15:00-17:00218
Vlajić dr SinišaPetak 12:00-14:00B005
Vlastelica dr Bakić TamaraUtorak 16:00-18:00301c
Vujošević dr MirkoUtorak 10:00-12:00205
Vujčić dr VeraSreda 15:00-18:00204
Vučković dr MilicaČetvrtak 18:00-20:0018
Damnjanović dr VesnaSreda 16:00-18:00A004
Devedžić dr Vladan http://sites.google.com/.. /principiprogramiranja/nastavnici/konsultacije 305
Delibašić dr Boris Sreda 18:00-20:00 (obavezno najava mejlom) 312
Despotović Zrakić dr MarijanaSreda 16:00-18:00303a
Drakulić dr MirjanaČetvrtak 16:00-18:00311
Đorić dr Dragan Ponedeljak 13:00-14:00, Utorak 10:00-11:00 317
Đurić dr Dragan Sreda 17:30-19:30 305
Žarkić Joksimović dr NevenkaUtorak 14:00-16:00206
Živković dr Nedeljko Sreda 10:00-11:00, 18:00-19:00 318
Ilić dr Bojan Sreda 16:00-18:00 318
Ilić dr OliverSreda 12:00-14:00205
Jakić dr GordanaČetvrtak 14:00-16:00504
Janičić dr RadmilaSreda 16:00-19:00A004
Jaško dr OndrejUtorak 17:00-19:00212
Jevtić dr MilošSreda 16:00-18:00314
Jednak dr SandraUtorak 15:00-17:00308
Jeremić dr VeljkoPonedeljak 16:00-18:00319
Jovanović dr JelenaUtorak 14:00-16:00305
Knežević dr SnežanaPonedeljak 16:00-18:00315
Kostić Stanković dr MilicaSreda 16:00-18:00308
Kragulj dr DraganaUtorak 15:00-17:00207
Kuzmanović dr MarijaUtorak 12:00-14:00309
Labus dr AleksandraSreda 16:00-18:00303a
Lazarević dr Saša Sreda 17:00-19:00B005
Lazović dr RadePetak 14:00-16:00317
Levi-Jakšić dr MajaUtorak 17:00-19:00301c
Lečić-Cvetković dr DanicaSreda 17:00-19:00308
Makajić-Nikolić dr Dragana Utorak 14:00-16:00, Petak 12:00-14:00 309
Manojlović dr VesnaPetak 14:00-16:00316
Marinković dr SanjaSreda 17:00-19:00301C
Marjanović dr ZoranČetvrtak 17:00-19:00503
Marković dr AleksandarPetak 16:00-18:00303
Martić dr Milan Četvrtak 17:00-18:00215
Mijatović dr IvanaUtorak 12:00-14:00315
Miladinović dr SlobodanUtorak 16:00-18:00215
Milićević dr VesnaSreda 18:00-20:00207
Milovanović dr MilošUtorak 10:00-12:00A105
Milosavljević dr GordanaČetvrtak 17:00-19:00306
Minović dr MiroslavPonedeljak 10:00-12:00A102
Mihailović dr DobrivojeSreda 14:00-16:00306
Mihić dr MarkoSreda 14:00-16:00214
Mihić dr OliveraUtorak 12:00-14:00317
Nešković dr SinišaČetvrtak 16:00-18:0018
Obradović dr VladimirPonedeljak 17:00-19:00214
Omerbegović-Bijelović dr JasminaUtorak 16:00-18:00208
Orlić dr RankoPonedeljak 9:00-11:00306
Pantelić dr OgnjenUtorak 16:00-18:00315
Petrović dr BratislavPonedeljak 14:00-16:00211
Petrović dr DejanSreda 18:00-20:00214
Petrović dr NatašaSreda 18:00-20:00208
Radenković dr BožidarSreda 16:00-18:00303
Radović dr MilićUtorak 14:00-16:00218
Radojičić dr ZoranSreda 14:00-17:00319
Savić dr GordanaUtorak 12:00-14:00309
Simić dr Dejan Utorak 17:30-19:30 217
Slović dr DragoslavSreda 13:00-15:00212
Stanojević dr MilanSreda 14:00-16:00215
Starčević dr Dušan Četvrtak 11:00-13:00 (obavezno najava mejlom) 217
Stojanović dr MilicaPonedeljak 16:00-18:00204
Stošić dr BiljanaSreda 16:00-18:00318
Suknović dr MilijaUtorak 16:00-18:00312
Tomić dr Bojan Utorak 10:00-12:00305
Filipović dr VinkaSreda 13:00-15:00A004
Filipović dr JovanSreda 15:00-17:00301
Cakeljić dr VesnaSreda 12:00-14:00504
Cicvarić Kostić dr SlavicaUtorak 16:00-18:00311b
Čangalović dr MirjanaČetvrtak 11:00-14:00215
Čudanov dr MladenUtorak 17:00-19:00314
Ševarac dr ZoranUtorak 10:00-12:00305
Štavljanin dr VelimirUtorak 14:00-16:00A102

[vrh strane]

Saradnici

Prezime i ime Vreme konsultacija Prostorija
Andrić Gušavac BiseraUtorak 10:00-13:00309
Anđelković Labrović JelenaČetvrtak 17:00-20:00012
Anđelković Plećaš JelenaČetvrtak 16:00-19:00504
Antić mr SlobodanPonedeljak 17:00-20:00010
Bjelica DraganPonedeljak 17:00-20:00311a
Bogićević Marija Sreda 16:00-18:00, 19:00-20:00A105
Vukićević MilanPetak 16:00-19:00020b
Dmitrović VeljkoPonedeljak 16:00-19:00B004
Dobrota Marina Ponedeljak 14:00-15:00, Utorak 11:00-13:00319
Dragović Ivana Sreda 12:30-13:30, Petak 16:00-18:00211
Drakulić mr RatimirUtorak 12:00-14:00311
Đoković dr Aleksandar Utorak 17:00-18:00, Četvrtak 16:00-18:00009
Đurić MladenPetak 9:00-12:00004
Janićijević IvanČetvrtak 9:00-12:00004
Jovanović BojanSreda 15:00-18:00020a
Jovanović SvetlanaUtorak 10:00-12:00, Četvrtak 12:00-14:00310
Jović dr MarijaSreda 16:00-18:00008
Kovačević Ivana Sreda 17:00-18:00, Petak 13:00-15:00012
Krivokapić Đorđe Utorak 10:00-12:15, 14:00-14:45 310
Krivokapić JovanUtorak 16:00-19:00314
Krsmanović MajaČetvrtak 9:00-12:00004
Latinović MilicaSreda 14:00-17:00B004
Milić AleksandarSreda 14:00-17:00304
Milić MilošČetvrtak 12:00-1400, Petak 11:00-12:00B006
Milić mr Tanja Sreda 15:00-18:00 007
Milosavljević Miloš Ponedeljak 16:00-19:00B004
Mladenović Nada Utorak 10:00-12:00, Četvrtak 14:00-15:00316
Nikodijević AnaUtorak 14:00-17:00012
Nikolić Nebojša Utorak 10:00-12:00, Četvrtak 17:00-18:00316
Novčić BrankaUtorak 10:00-13:00008
Obradović TijanaSreda 12:00-15:00B004
Okanović MilanUtorak 11:00-14:00008
Panić mr Biljana Sreda 10:00-11:00, 14:00-15:00 Petak 11:00-12:00309
Petković dr JasnaUtorak 12:00-14:00301c
Petrović Marko Petak 10:00-12:00, 14:00-15:00012
Poledica AnaSreda 12:00-15:00211
Popović Milena Petak 11:00-12:00, 16:00-18:00309
Savić mr Dušan Četvrtak 12:00-14:00, Petak 10:00-12:00B006
Simeunović Barbara Ponedeljak 10:00-12:00, Utorak 9:00-10:00311c
Stanojević Vojislav Ponedeljak 16:00-18:00, Četvrtak 18:00-19:00B006
Stojanović Dragana Ponedeljak 10:00-12:00, Četvrtak 11:00-12:00311c
Todorović MarijaPonedeljak 16:00-19:00311a
Tomašević Ivan Ponedeljak 10:00-12:00, Utorak 17:00-18:00 311c
Totić mr Selena Ponedeljak 18:00-20:00, Četvrtak 12:00-13:00009
Trajković mr Ana Sreda 13:00-14:00, Četvrtak 14:00-16:00004
Turajlić Nina Petak 10:00-12:00, 14:00-15:00018
Horvat Ana Ponedeljak 12:30-14:00, Sreda 12:30-14:00004
Cvetić mr Biljana Utorak 10:00-12:00, Četvrtak 9:00-10:00B008

[vrh strane]

Saradnici u nastavi

Prezime i ime Vreme konsultacija Prostorija
Backović Nemanja Ponedeljak 13:00-14:00, Sreda 16:00-18:00007
Bjeladinović SrđaPonedeljak 11:00-14:00501
Boričić MarijaUtorak 14:00-17:00316
Danilović Miloš Sreda 13:00-15:00, Četvrtak 14:00-15:00B008
Đorđević Lena Ponedeljak 11:00-14:00010
Komazec StefanUtorak 16:00-19:00314
Ljubičić MiroslavPetak 11:00-14:00501
Milenković IvanČetvrtak 16:00-19:00011
Milenković Nemanja Utorak 14:00-15:00, Četvrtak 12:30-14:30009
Milikić NikolaUtorak 9:00-12:00305
Milovanović Elena Ponedeljak 11:00-14:00501
Milošević Nela Četvrtak 16:00-19:00B004
Milutinović Radul Ponedeljak 14:00-16:00, Četvrtak 14:00-15:00007
Mitrović ZoricaSreda 17:00-20:00311a
Nešković EmaPonedeljak 14:00-17:00008
Novaković MarijaPetak 11:00-14:00504
Pajić Ana Utorak 16:00-19:00 315
Parežanin MilošUtorak 13:00-16:00007
Rakićević AleksandarSreda 13:00-16:00211
Rakićević ZoranUtorak 15:00-18:00010
Rakićević Jovana Utorak 16:00-18:00, Četvrtak 12:00-13:00B008
Stojimirović Dejan Utorak 16:00-17:00, Sreda 15:00-17:00018
Todorović IvanUtorak 16:00-19:00314
Ćirović Marko Ponedeljak 14:00-17:00B008
Džamić Dušan Ponedeljak 16:00-17:00, Četvrtak 10:00-12:00316
Šošević Uroš Utorak 10:00-13:00A105

 

[vrh strane]

Fakultet organizacionih nauka © 2006 Jove Ilića 154, Beograd | 011/3950-800